تولید صندلی چوبی یکی از محصولات گروه عاج می باشد ، این گروه سعی بر این دارد که رضایت شما همراهان همیشگی را به دست آورد زیرا افتخار ما رضایت شما هم میهنان عزیز می باشد با ما همراه باشید تا با محصولات بیشتر آشنا شوید.

 

دلیل استفاده از صندلی چوبی در کافی شاپ ها و ر ستوران ها:

استفاده ازمحصولات چوبی برای سلامتی نیز مفید هستند زیرا آرامش ذهنی پدید می آورند ، کافی شاپ ها محل جذب آرامش و آسایش است پس در نتیجه انتخاب چوب در این نوع فضا انتخاب خوبی می تواند باشد . این مو ضوع فراموش نشود که دکوراسیون کافی‌ شاپ تأثیر بیشتری نسبت به قیمت و کیفیت مواد خوراکی سرو شده دارد زیرا هر چه مشتری احساس راحتی کند ماندگار تر و سفارشات بیشتر و همچنین استقبال بیشتری می شود ، پس انتخاب این نوع محصولات در کافی شاپ ها باعث می شود که هم افراد احساس راحتی بیشتری داشته باشند و هم به لحاظ جنس چوب، سر و صداهای ایجاد شده در فضا توسط مبلمان ها از بین برود برای نشیمن راحت تر در کافی شاپ ها سعی کنید کوسن ها یا بالشتک های کوچک رنگی استفاده کنید زیرا اشتباه‌ترین روش برای انتخاب میز و صندلی و مبلمان کافی‌شاپ این است که تنها به ظاهر آن‌ها توجه کنیم! درست است که زیبایی و هماهنگی مبلمان با محیط و دکوراسیون شما امر بسیار مهمی است، اما راحتی مبلمان ازنظر اهمیت در اولویت اول قرار دارد .

صندلی چوبی

صندلی چوبی عاج

صندلی چوبی نراد

صندلی چوبی روسی

صندلی جنس چوب

صندلی چوبی نراد

صندلی چوب روس

صندلی جنس چوب

لازم به ذکر است کلیه ی محصولات در چهار رنگ مختلف ارائه می شود تا این امکان را به شما بدهد که فضای مورد نظر را با هر گونه سبک و سلیقه طراحی کنید .

 

چرا صندلی چوبی را از عاج بخریم ؟

صندلی چوبی گروه تولیدی عاج

صندلی چوبی عاج

گروه تولیدی عاج با سالها تجربه محصولات خود را به صورت کاملا صنعتی با بهترین متریال در طرح ها و ابعاد ها ی مختلف با بسته بندی های مجهز و با نازل ترین قیمت ها ، برترین کیفیت ها ، در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد این مجموعه خدماتی از جمله عرضه ی مستقیم محصولات به صورت عمده و تک ارسال به صورت رایگان با داشتن 18 ماه گارانتی پس از فروش و با گروه پشتیبانی قوی ارائه می دهد .