مشخصات کتابخانه های  چوبی تولیدی عاج :

این محصول را می توانید با رنگ و  ابعاد دلخواه متناسب با وسعت فضای خود سفارش دهید.

روی آوردن به کتاب و کتابخوانی وهمچنین به دنبال آن انتخاب یک کتابخانه ی مدرن راهی است که امروزه با وجود مشغله های کاری در بین تمامی افراد ، برای چند ساعت هم که شده از مشغله های ذهنی و گوشی های همراه رها شوند ، حال برای تشویق این راه ، اهمیت دادن به دکوراسیون فضای کتابخوانی و انتخاب کتاب های جذاب است .

 

 

قفسه های مدرن و شیک با طراحی های ساده متناسب با فضای دکوراسیون داخلی خانه های امروزی پاسخگوی نیاز و سلیقه ی اعضای خانواده ها شده است . وجود یک کتابخانه زیبا که درون آن کتاب های مرتبط با روحیات و یا مورد علاقه اشخاص جای گرفته باشد، می تواند در مدت زمانی کوتاه، یک شناخت کلی از شخصیت و علایق فرد مورد نظر به ما ارائه دهد.

 

راه هایی برای دکوراسیون محیط توسط کتابخانه چوبی :

کتابخانه چوبی

چیدمان کتابخانه و قفسه هایی که کتاب در آن قرار دارند باید چیدمانی انرژی بخش داشته باشند زیرا بعضی از آن ها آنقدر پراز کتاب و مجلات گوناگون هستند که تمایل به نزدیک شدن به این قفسه ها از بین می رود و بی روح بودن دکوراسیون و چیدمان آن حس خوبی ایجاد نمی کند اما زمانی که قفسه های کتابخانه ی اتاق شما رنگ و لعاب شاد و آرام بخشی داشته باشد نا خود آگاه میل استفاده از این فضا در شما بیشتر خواهد شد .

رنگ های سرد و گرم در محیط روحیه ی اثربخشی در انسان خواهد گذاشت ، پس ترکیب و تناسب هوشمندانه ی این رنگ ها در فضای مورد نظر برای قرار گرفتن کتابخانه جز گزینه های مهم به حساب می آید . همانطور که انتخاب رنگ های زمینه در دیوار ، کف و.. فضا اجرا می شود مهم است همان اندازه باید به رنگ اصلی قفسه ها هم توجه داشت .

طرح و مدل کتابخانه جز نکاتی است که باید در هنگام انتخاب و خرید به آن توجه داشت که می خواهید آن را در فضای اتاق خواب، اتاق نشیمن و یا اتاق کارتان قرار دهید . اگر می خواهید یک دکوراسیون مدرن داشته باشید پیشنهاد می شود ازمدل قفسه هایی که با چوب روس ساخته شده است استفاده کنید نه تنها این نوع چوب جز بهترین متریال در دکوراسیون مدرن است بلکه به دلیل سبک بودن وزن آن مشکلی در جا به جایی پیش نخواهد آمد .گروه تولید ی عاج با تولید طرح های متنوع و زیاد می توانند شما را برای انتخا بی مناسب در زمینه ی انواع کتابخانه چوبی ساده و مدرن بسته به فضا و سبک سلیقه ی شما راهنمایی کند ، کافیست با ما همراه باشید تا شما رو به ایده آل ترین دکوراسیون ها برسانیم .