انتخاب جاکفشی امروزه مهمترین مسئله به شمار می آید زیرا با توجه به شرایط کمبود فضا نظم و ترتیب هم چیزی نیست که به سادگی بتوان از کنار آن گذشت به خصوص در فضاهایی مانند ورودی و راهرو که اولین برخورد افراد با خانه است . خیلی از افراد فکر می کنند به دلیل کوچک بودن خانه هایشان باید از خریدن جا کفشی صرف نظر کنند در صورتی که سخت در اشتباه هستند با ما همراه باشید تا در این مطلب شما رو در خرید وسایل منزل راهنمایی کنیم .

نکات مهم در خرید جاکفشی

نکته ی اول : اهمیت آن در دکوراسیون

جاکفشی چوبی

جاکفشی ها هم می توانند یک عنصر تزیینی در ورودی خانه باشند هم یک وسیله کاربردی پس حضور آن می تواند دید بیننده را نسبت به دکوراسیون داخلی منزل شما تغییر می دهد ،آنچه اهمیت دارد شکل و سبک دکوراسیون شما می باشد ، زیرا ورودی منزلتان تعریف کننده سبک دکوراسیون شما است به سادگی می توانید این وسیله ی پر کاربرد را با دکوراسیون داخلی خود هماهنگ کنید و جلوه ی خاصی به آن ببخشید . بطور معمول در کنار درب ورودی خانه و منزل قرار می گیرند تا دسترسی ساکنین و مهمانان هنگام ورود به آن سهل و آسان باشد جاکفشی و جالباسی ها بخاطر کاربردهای مختلفی که دارند برای ساکنین نقش یک وسیله چوبی بسیار کارآمد را بازی می کنند .

نکته ی دوم : در نظر گرفتن ابعاد و اندازه

جاکفشی چوبی

برای داشتن این وسیله کارآمد در فضای داخلی خود ، حتما باید استاندارد ها را رعایت کنید و همچنین ابتدا باید ابعاد فضای مورد نظر خود را بدست آورید زیرا با توجه به این که کفش های زمستانی بیشتر به صورت چکمه های بلند و کوتاه بوده و ارتفاع آن ها از کفش های معمولی بیشتر است ، معمولا اندازه های استاندارد شامل حداقل طول 50 و حداقل عرض 40 و حداقل طول 90 می باشد حال با داشتن اطلاعاتی از این ابعاد می توانید انتخاب خوبی در این زمینه داشته باشید .

 

نکته ی سوم : انتخاب متریال و رنگ

جاکفشی چوبی

نکته ی بعدی که باید به آن توجه کرد رنگ و کیفیت است چرا که مهم ترین مشخصه ی یک جاکفشی مناسب، انتخاب صحیح متریال و رنگ آن است. برای هرکدام از مدل های مد نظرتان اگر از بهترین متریال استفاده شده باشد، در زمان طولانی کارایی بیشتری برایتان خواهد داشت و از نظر اقتصادی نیز به نفع شما خواهد بود بعد از انتخاب متریال مورد بعدی ، انتخاب صحیح رنگ آن است معمولا از چهار رنگ برای جاکفشی استفاده می کنند رنگ های گردویی ، عسلی ، ونگه ، خود رنگ که شما می توانید با توجه به ایجاد تناسب وهارمونی رنگ های موجود در فضا به انتخاب مناسب ترین رنگ اقدام کنید تاثیر کیفیت متریال و رنگ ها به گونه ای است که نه تنها معرف کارایی و میزان ارزش آن می باشد بلکه نشان دهنده تلاش و اهمیت آن شرکت می باشد .

حال باتوجه به مطالب بالا بهتر است جا کفشی خود را از چوب انتخاب کنید زیرا چوب ، هم دوام و استحکام بالایی دارد و هم به دلیل داشتن گره های طبیعی چوب جلوه و زیبایی خاصی به را نمایش می دهد .

گروه تولیدی عاج با تولید انواع جاکفشی و جالباسی و دیگر محصولات چوبی در تلاش است که محصولات خود را با برترین کیفیت و نازلترین قیمت ها به صورت بسته بندی های مجهز و شکیل به همراه ارسال رایگان در سر تا سر کشور به طور عمده و تک در اختیار همراهان همیشگی بگذارد هدف این مجوعه تنها رضایت شما مشتریان عزیز می باشد .