مدل کمد لباس چوبی

یکی از ضروری ترین لوازم در هر اتاق خواب وجود انواع کمد های چوبی می باشد که در زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی اتاق خواب بسیار موثر است باید به این نکته توجه کرد که در هنگام انتخاب مدل ، به رنگ و ابعاد آن با توجه به محیط مورد نظر  دقت داشت در ادامه شما را با انواع طرح های ساده و شیک و همچنین در عین حال کاربردی آشنا خواهیم کرد. 

مدل کمد لباس

انواع مدل کمد لباس : 

مدل کد 0500 جز پر طرفدارترین مدل ها می باشد که تهیه شده از چوب نراد روس است این نوع چوب دارای خاصیت ضد رطوبت و انعطاف پذیری رو نبست به خود دارد ،  از دیگر ویژگی های این چوب مشخص بودن گره های طبیعی چوب می باشد این مدل دارای طبقه بندی های مناسب و مجهز می باشد که  شما می توانید به راحتی وسایل شخصی خود از جمله  لباس  ، کفش و کیف را در جایگاه های مخصوص به خود قرار دهید . 

کمد لباس چوبی

 ابعاد : طول 90 ، عرض 51 ، ارتفاع 190

بهتر است برای جلوگیری از شلوغ شدن فضای اتاق خواب از این مدل ( 0501 )برای قرار دادن انواع لباس ، کفش و کیف  مورد نیاز خود استفاده کنید ، کمد لباس معمولا شامل تعدادی کشو و یک یا دو عدد میل آویز برای نگهداری  و  آویزان کردن کت و شلوار و …  می باشد . گروه تولیدی عاج سعی بر این دارد با توجه به ظرفیت و نیاز شما  با تولید بیش از 30 مدل کمدهای آماده ی پیش ساخته در سایز های استاندارد و مشابه به هم که از تنوع بالایی  برخوردارند در صدد این می باشد که هر سلیقه و بود جه ای را تامین کند یکی از مهم ترین مزیت ، به دلیل سبک بودن این نوع چوب  حمل  و نقل  آنها راحت می باشد  که این شرایط  مخصوصا برای افرادی که دائم مستقل نیستند یک امتیاز خیلی خوب محسوب می شود. 

کمد لباس چوبی

ابعاد : طول 90 ، عرض 55 ، ارتفاع 190 

یکی از بهترین راه حل ها برای نگهداری وسایل در اتاق خواب استفاده  از کمد هایی مناسب،  با فرم و شکل اتاق می با شد. امروزه اغلب مدل ها دارای طراحی هوشمندانه ای می باشد  که  برای جلوگیری از شلوغ شدن فضا بسیار پر کاربرد می باشد .    

فروش کمد لباس

 ابعاد : طول75 ، عرض 39 ، ارتفاع 190

  آینه که در داخل آنها طراحی شده ، کار را برای شما بسیار راحت تر می کند و فضای کمتری را در اتاق اشغال می کند.استفاده از کمدهایی با درب کشویی برای اتاق های کوچکتر عاقلانه ترین گزینه می باشد زیرا درب آنها به بیرون باز نمی شود و مزاحمتی در فضای اتاق به وجود نمی آورند. اگر هم محدودیتی در فضا ندارید  درب ها ی  لولایی تهیه کنید فقط دقت کنید تا جای مناسب  به اندازه ی  باز شدن  درب بین سرویس خواب چوبی  یا هر لوازم دیگری که جلوی آن قرار دارد وجود داشته باشد.

خرید کمد لباس چوبی