صندلی چوبی تاشو

صندلی چوبی تاشو که به مشخصات کد 121 ازتولیدات گروه عاج می باشد که با بهترین متریال و دارای 18 ماه گارانتی پس از فروش در اختیار شما همراهان همیشگی می گذارد . 

امروزه کمبود فضا شامل یکی از دغدغه های بزرگی شده است ، طراحان این مجموعه سعی بر این دارند که با طراحی ها ی مبتکرانه محصولاتی شکیل و در عین حال فضای کمتری را می گیرند ، طراحی کنند .

صندلی چوبی تاشو

آشنایی چوب روس در ساخت صندلی چوبی

هم اکنون در این مطلب می خواهیم شما را با نحوه ی ساخت یک صندلی آشنا کنیم ، همان گونه اطلاع دارین تمام محصولات این مجموعه اعم از میز ، میز ناهار خوری  ، سرویس خواب ، مبلمان ، کتابخانه ، میز آرایش ، کمدو ........... از چوب نراد روسی ساخته شده است به دلیل ظرافت ، مقاومت بالا ، سبک بودن وزن در حین جا به جایی و مشخص بودن گره های طبیعی  که  این چوب دارد مورد انتخاب طراحان عاج  قرار گرفته است . 

لازم به ذکر می باشد که چوب روس در فضاهای رطوبتی و تماس مستقیم در برابر نور و حرارت خورشید از مقاومت بالایی برخوردار است بنابرین در مناطق مرطوب و فضا ها ی باز گزینه ی مناسبی خواهد بود . 

  صندلی چوبی تاشو  صندلی چوبی تاشو  صندلی چوبی تاشو                                                                                                            

     مراحل ساخت صندلی چوبی تاشو:  

مرحله ی اول :  

ابتدا چوب ها را به اندازه الوار های معیین اره میکنیم تا راحت تر روی ساخت آن ها مدیریت کرد . 

صندلی چوبی تاشو

مرحله دوم : 

 پایه ها و الوار هایی که در اندازه های استاندارد تعیین شده توسط کارشناسان این مجموعه قطعه قطعه شده است ، نیز متصل خواهیم کرد .

مرحله سوم : 

بعد از تعیین شدن تیرک ها در جای خودشان از طریق چسب چوب و پیچ ها پایه ها و قطعات را منتاژ می کنیم .

مرحله ی چهارم : 

بعد از اتمام مراحل ساخته شدن آن را وارد مرحله ی ماشین کاری کرده تا از این طریق پستی و بلندی و چاله های چوب و پرزها را از بین ببریم توجه داشته باشید که تمامی دستگاه ها ی برقی این مجموعه مجهز به برترین کیفیت و بالا ترین درجه می باشد . 

صندلی چوبی تاشو

مرحله ی پنجم : 

و اما در مرحله ی آخر پاشیدگی رنگ صورت می گیرد که در این مرحله از دقت بالایی در تنظیم غلظت رنگ و تنظیم فاصله ی بین  پمپ رنگ و کار مورد نظر باید داشت زیرا کیفیت و تمیزی رنگ ، حرف اول را در این زمینه می زند . 

      

این مجموعه سعی بر این دارد که با سال ها تجربه محصولات خود را با برترین کیفیت رنگ در بسته بندی های مجهز و با ارسال رایگان در سراسر ایران به صورت تک و عمده به هم میهنان عزیز ارائه دهد. 

  

شما می توانید جهت راهنمایی در زمینه ی چیدمان منزل و تجهیز رستوران و کافی شاپ ها با متخصصان ما به صورت رایگان مشاوره داشته باشید تا به کمک مشاوران و طراحان بهترین دیزاین را داشته باشید . 

      تولید صندلی چوبی تاشو   پخش صندلی چوبی تاشو