انواع جالباسی چوبی

اگر قصد خرید یک جالباسی مناسب را دارید، قبل از هر چیز به مطالعه ی این نکات مهم در هنگام خرید  بپردازید. 

اهمیت جالباسی در دکوراسیون منزل : 

از دو دیدگاه می توان به وجود این وسیله ی پر کاربرد نگاه کرد اولین دیدگاه این است که می توان جنبه ی تزئینی داشت و بعنوان دکوراسیون قسمت ورودی منزل استفاده شود .

تولید جالباسی چوبی

دسترسی و کاربرد بسیار بالای جالباسی در منزل :

دومین دیدگاه بحث دسترسی آسان برای ساکنین و مهمانان هنگام ورود مهیا می شود .جلوی درب ورودی اگر درست و مناسب و البته جادار طراحی شود می‌تواند تا حدودی  جای کمد لباس و جاکفشی ها را گرفت. 

فروش جالباسی چوبی

امروزه به دلیل پایین بودن متراژ خانه ها باید با ایده هایی خلاقانه از کمترین فضا بهترین استفاده را برای داشتن این لوازم خانگی کرد کافیست که به طراحان این مجموعه اعتماد کنید تا شما را به بهترین نحو راهنمایی کنند که با طراحی های مبتکرانه بتوانید بهترین انتخاب را در این زمینه داشته باشید .

اهمیت متریال چوب در جالباسی :

چوب به دلیل ماهییت گرمی که دارد حس آرامش و صمیمیت را همراه خود می آورد و از دیگر مزیت ها ، مشخص شدن گره های طبیعی چوب است بنابرین بهترین گزینه می تواند در این زمینه باشد لازم به ذکر است که خود چوب هم از لحاظ جنس و کیفیت دارای درجات و سطوح متفاوتی است؛ که باید در هنگام خرید به آن توجه کرد واز میزان خلوص و مرغوبیت آن اطلاعات کافی داشته باشید.

خرید جالباسی چوبی

اهمیت رنگ در جالباسی و هماهنگی آن با دکوراسیون منزل : 

ترکیب رنگ ها تاثیر بسزایی در فضای منزل دارد بنابرین شما می توانید با اطلاع اولیه از رنگبندی ها هارمونی خاصی به دکوراسیون خانه ببخشید . به عنوان مثال چوب رنگ‌های مختلفی دارد، اما اغلب طیفی از قهوه‌ای در آن به چشم می‌خورد رنگ قهوه‌ای در ترکیب با سایر رنگ‌ها حالت‌های مختلفی را برای کاربر تداعی می‌کند. چوب‌های تیره رنگ در کنار رنگ‌های روشن بیشتر خود را نشان می دهد اگر هم قصد دارید جالباسی خود را رنگ روشن انتخاب کنید میتوانید از رنگ کرم – استخوانی ( خود رنگ ) استفاده کنید و اگر هم می خواهید تعادل رنگی بین تیره و روشن ایجاد کنید رنگ گردویی – فندقی انتخاب کنید که معمولا این رنگ بسیار پرطرفدار و با هر نوع ترکیب رنگ و سلیقه  خود را سوق می دهد .