میز ناهار خوری چوبی یکی از محصولات گروه تولیدی عاج است که در تنوع بیش از 100 مدل و سابقه 15 سال تولید می شود و توانسته است رضایت مشتریان خود را از نظر انتخاب طرح و رنگ جلب نماید.

با توجه به کاربرد روزمره میز ناهار خوری در فضای منزل و محل کار یکی از لوازم پر کاربرد به شمار می آید که کیفیت ساخت آن باید مورد توجه قرار گیرد.

این سری محصولات گروه تولیدی عاج تمام چوب بوده و از بهترین نوع چوب های روس که با دقت زیادی انتخاب شده اند تولید می شود. به همین دلیل است که این محصولات 18 ماه ضمانت دارد.

میز ناهارخوری چوبی

میز ناهار خوری چوبی رکن اصلی هر خانه ای می باشد که باعث می شود افراد برای صرف غذا و ایجاد مکالمه دور هم جمع شوند و ساعاتی از وقت خود را بگذرانند به همین دلیل متریال ،ابعاد ،رنگ و شکل آن بسیار مهم است .

اندازه استاندارد میز ناهار خوری چوبی

شما می توانید در طرح های مختلف و ابعاد و اندازه های استاندارد انتخاب درستی در این زمینه داشته باشید ، مسئله ای که باید در نظر گرفت این است ،میز و صندلی هایی که اندازه ی استاندارد ندارند دچار مشکل در ناحیه زانو و کمر می کنند بنابرین در هنگام خرید دقت داشته باشید که اندازه ی ارتفاع استاندارد صندلی از کف زمین تا نشیمن بین 50 الی 70 سانتی متر باشد واندازه ی استاندارد ارتفاع میز غذا خوری بین 70 الی 90 سانتی متر باشد و حداقل و حداکثر فاصله ی بین آن ها 24 الی 25 سانتی متر باشد . همچنین برای صندلی چوبی تاشو اندازه آن بعد از جمع شدن هم مهم است .

بازی با اشکال هندسی در چیدمان میز ناهار خوری

یکی از نکات مثبت استفاده از میز ناهار خوری این است که همیشه فضا ی مورد نظر مرتب و تمیز به نظر می رسد ، به همین دلیل استفاده از اشکال هندسی مستطیل و گرد انتخاب های مناسبی برای هر زمان و مکان می باشد علاوه بر این که با هر دکوراسیونی هم خوانی دارد باعث می شود فضا ی کمتری را اشغال کند بنابراین سعی کنید فضاهای پرت خانه را از این تکنیک استفاده کنید ، در نظر داشته باشید میز های دایره شکل به فضای بیشتری نیاز دارد و استفاده از اشکال مستطیل و مربع محیط را به یک فضای رسمی تبدیل می کند .

اهمیت رنگ و جنس میز ناهار خوری چوبی

انتخاب متریال و رنگ در میز ناهار خوری تاثیر بسزایی در کوچک یا بزرگ تر دیده شدن فضا دارد، برخی افراد تمایل دارند تا محیط آشپزخانه منزل شان را به فضایی اسپرت و صمیمی تبدیل کنند پیشنهاد ما به شما همراهان همیشگی این است که رنگ عسلی انتخاب خوبی در این زمینه می باشد .

میز ناهارخوری چوبی
در هر منزلی نقطه ی کانونی وجود دارد که این نقطه کانونی می توان تابلو یا فرش یا مبلمان و …… باشد اگر نقطه ی کانونی شما انتخاب میز ناهار خوری می باشد بهتر است که رنگ تیره استفاده کنید زیرا به دلیل وجود رگه های تیره و روشن در چوب باعث می شود که زیباتر و جذاب تر به نظر برسد .

اگر هم دیوار اتاق پذیرایی و یا آشپزخانه از ترکیب رنگ های تیره استفاده شده است می توانید میز ناهار خوری را رنگ روشن انتخاب کرد زیرا قرار گرفتن رنگ روشن در میان رنگ های تیره علاوه بر جذابیت ، باعث می شود مخاطب دید یکنواخت در آن محیط را نداشته باشد و همیشه حس تازگی در جریان باشد .

رنگ گردویی از انواع رنگ های زیبا و جذاب برای طراحی دکوراسیون آشپز خانه می باشد این رنگ می تواند فضای آشپزخانه را به یک فضای کلاسیک تبدیل کرد ، قابل ذکر است که حس آرامش در رنگ گردویی بیشتر می توان احساس کرد .

میز ناهارخوری چوبی

گروه تولیدی و صنعتی عاج با تولید و پخش انواع میز ناهار خوری کمجاو تاشو و …….. در نظر دارد تا با هر گونه سلیقه محصولات خود را به صورت کاملا صنعتی و با بهترین کیفیت بسته بندی و پشتیبانی در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد.