مشخصات مبلمان راحتی تولیدی عاج :

این محصول را می توانید با رنگ و  ابعاد دلخواه متناسب با وسعت فضای خود سفارش دهید.

همانطور که می دانید مبلمان راحتی خانه از لوازمی هستند که به صورت روزمره مورد استفاده قرار می گیرند و تمام لوازم موجود در اتاق پذیرائی خانه تان را دربر می گیرد . این مکان می تواند مهم ترین جای نشستن در منزلمان باشد که باید حس راحتی و آرامش به ما بدهد و ما را آرام کند. برای اینکه خریدی مناسب در این زمینه داشته باشید باید به چند مورد توجه ویژه ای داشته باشید پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا شما رو به ایده آل ترین دکوراسیون منزل برسانیم.

 

سنجیدن کیفیت و راحتی در مبلمان:

مبلمان راحتی

سعی کنید حتما قبل از خرید مبل مورد نظر خود چندین بار آنرا از لحاظ راحتی بررسی کنید و با مدل های دیگر بسنجید تا بهترین انتخاب را در این زمینه داشته باشید زیرا همانطور که از نام مبلمان راحتی پیداست میزان راحتی تمامی قطعات جز مسئله ی مهمی است ، کلاف آن ها اصولا ترکیبی از صنوبر و کاج (چوب نراد ) می باشد.

مبلمان راحتی

بهترین نوع اسفنج برای راحتی استفاده از اسفنج ویژه برای طول عمر بیشتر و استفاده از فوم با چگالی بالا که البته اندکی حالت تشک طبی می شود و ممکنه برای بعضی از افراد حس راحتی را نداشته باشند .

 

انتخاب و تاثیر رنگ در مبلمان:

مبلمان راحتی

مبلمان راحتی

مبلمان راحتی باید حس خوبی در منزل ایجاد کند و علاوه بر این انتخاب رنگ مناسب و جنس پارچه هم تاثیر بسزایی دارد و می تواند یکی از بهترین انتخاب ها به حساب آید. جنس های چرمی و فوم، شدت تعریق بدن را در زمان طولانی بیشتر می کنند و علاوه بر آن در فصل سرما خنک تر از بقیه روکش ها هستند. جنس های پارچه ای تنوع رنگ بیشتر بوده ، پس در نتیجه جنسی انتخاب نمایید که برایتان آرامش و راحتی به همراه داشته باشد بنابراین بهتر است که پارچه به کاررفته در مبل از موادی تشکیل شده باشد که اصطکاک کمتری ایجاد نماید.

 

مبلمان راحتی

مبلمان راحتی

تعداد زیادی از افراد کاناپه خود را با پرده های خود سِت می کنند البته این کار برای اتاق هایی خوب است که در آن تنوع رنگی زیادی وجود ندارد. همچنین اگر در دیوار اتاق نشیمن یا پذیرایی تان از کاغذ دیواری پوشانده شده است بهتر است در انتخاب پارچه از رنگ های تیره با طرح و الگوهای برجسته و پر خودداری کنید چرا که در اینصورت از لحاظ دیداری به چشم بیننده نامناسب به نظر می رسند. برای ست کردن رنگ و مدل کاناپه و مبلمان راحتی مورد نظرتان با پرده بهتر است به این نکته توجه کنید که پرده ها نباید بعنوان وسیله ایی دکوری در کانون توجه بینایی در یک اتاق قرار بگیرند.

 

چرا مبلمان راحتی را از عاج بخریم؟

گروه تولیدی عاج افتخار دارد محصولات خود را به صورت کاملا صنعتی ، تولید و پخش می شوند را با بهترین کیفیت چوب و جنس پارچه در رنگ بندی های متنوع با بسته بندی های مجهز و دارای 18 ماه گارانتی پس از فروش همراه با ارسال رایگان در سر تا سر ایران به شما مشتریان محترم ارائه دهد .